Wykonując remont czy zastanawiając się nad zmodernizowaniem przestrzeni biurowej, warto skorzystać z konstrukcji szklanych, które są uniwersalne pod względem wzornictwa, a ponadto cechują się świetnymi właściwościami. Oferujemy drzwi szklane w Białej Podlaskiej, które wykonamy na indywidualne zamówienie klienta, korzystając z wysokiej klasy materiałów. Proponujemy konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę.

Drzwi szklane Biała Podlaska – nowoczesne i uniwersalne rozwiązanie

Drzwi szklane cieszą się popularnością przede wszystkim w obiektach biznesowych, czyli na przykład w biurach. Pozwalają w prosty sposób oddzielić daną przestrzeń od reszty powierzchni, co sprzyja komfortowi prowadzenia rozmów oraz prywatności w zakresie wykonywania pracy. Są również powszechnie stosowane jako drzwi wejściowe sklepów, a także drzwi tarasowe. Przezroczysta tafla szkła sprawia, że produkty tego rodzaju pasują do wnętrz i budynków urządzonych w różnorodnej stylistyce. Można je zamontować we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych czy industrialnych.

Drzwi szklane to idealne rozwiązanie we wszelkiego rodzaju przejściach czy wiatrołapach w domach jednorodzinnych. Posiadamy również w ofercie przeszklenia typu loft ( w czarnej ramie z czarnymi szprosami).

Indywidualna realizacja – drzwi szklane Biała Podlaska

Oferowane drzwi szklane w Białej Podlaskiej mogą zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. W ofercie posiadamy wszystkie dostępne rodzaje szkła oraz najnowocześniejsze systemy mocowań.  Dysponujemy taflami o grubości 8, 10 i 12 mm. Modele z hartowanego szkła są bardziej wytrzymałe, ponadto mogą być używane w skrajnych temperaturach – nie odkształcają się. Drzwi wykonywane w naszej firmie posiadają różne wykończenia (np. chromowane okucia). Oferujemy również wykonanie indywidualnego nadruku na szkle. Wystarczy przesłać nam projekt, możemy również sami wykonać proste napisy, na przykład w przypadku drzwi gabinetowych.

Możesz nam zaufać!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu produktów szklanych. Wykonujemy nie tylko profesjonalne drzwi, ale też ścianki, balustrady, kabiny prysznicowe, parawany czy szklane panele kuchenne do dekoracji ścian. W każdym przypadku korzystamy z wytrzymałych szyb, ponadto stosujemy trwały osprzęt. Zależy nam na owocnej współpracy, dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie opowiedzą więcej o naszej ofercie i stworzą indywidualną wycenę interesującego Państwa zamówienia. Cały czas poszerzamy swoje kompetencje i urozmaicamy ofertę.