Szukają Państwo niezwykłej ozdoby do salonu, sypialni, kuchni czy łazienki? Marzą Państwo o dekoracji w postaci obrazów na ścianach, jednak wątpliwość budzi ich delikatność, niska trwałość i możliwość zniszczenia podczas czyszczenia? Mamy dla Państwa rozwiązanie idealne — szklane panele kuchenne oraz łazienkowe.

Ozdoba w formie obrazu na szkle to doskonały wybór do wszystkich pomieszczeń w domu, biurze, gabinecie, galerii oraz każdym innym budynku użytkowym. Obraz na szkle nada się do nowoczesnych, jak i tradycyjnie urządzonych przestrzeni, ponieważ to rozwiązanie nie zmienia walorów artystycznych obrazu. Wychodzimy z założenia, że indywidualne podejście do zamówienia oraz jak największa możliwość jego personalizacji są kluczowe dla osiągnięcia satysfakcji przez klientów. Dlatego wymarzony wzór będą mogli Państwo wybrać spośród milionów grafik dostępnych w internetowym banku Adobe Stock.

Każdy element, z którego powstaje obraz na szkle, cechuje się wysoką jakością. Technologia druku UV, której używamy w celu zmaterializowania grafiki, sprawia, że jest ona nieporównywalnie bardziej odporna niż obraz namalowany metodami tradycyjnymi. Ponadto ten rodzaj druku pozwala na niemal perfekcyjne odwzorowanie gamy odcieni, które prezentuje oryginał. Natomiast wykorzystane do produkcji obrazu szkło cechuje się odpornością na zarysowania, wahania temperatur czy wilgoć. Niestraszne mu także wszelkiego rodzaju zabrudzenia — dzięki bardzo gładkiej powierzchni wystarczy szmatka i płyn do okien, by pozbyć się każdej plamy. To właśnie naturalna trwałość szkła sprawia, że nasze innowacyjne obrazy mogą zostać zamontowane gdziekolwiek tylko sobie Państwo zażyczą. Nie ma znaczenia, z jakimi warunkami naszemu produktowi przyjdzie się zmierzyć — ze wszystkimi perfekcyjnie sobie poradzi.

Atrakcyjność i trwałość — to właśnie oferują szklane panele. Biała Podlaska będąca sercem naszej produkcji, stanowi miejsce gromadzenia wiedzy oraz doświadczenia przez wiele długich lat. W trakcie procesu realizacji zamówienia, na jeden z naszych obrazów na szkle, sami Państwo będą mogli doświadczyć emocji, które towarzyszą nam podczas tworzenia małego dzieła na miarę Państwa przestrzeni.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszą szeroką ofertą.